O MNIE

Jestem Aleksandra i jestem związana z fotografią i nieruchomościami od wielu lat.

Doświadczenie jako fotograf zdobywałam już w młodości, natomiast tylko i wyłącznie na nieruchomościach skupiam się od dwóch lat.
Doświadczenie na rynku nieruchomości zdobywałam pracując jako asystentka rzeczoznawcy majątkowego, pośredniczka nieruchomości i hobbystycznie projektantka wnętrz. Studiowałam również wycenę nieruchomości i marketing, w związku z czym, wiem, co i w jaki sposób wpływa na wartość nieruchomości w praktyce, a także z punktu widzenia klienta. To doświadczenie pozwoliło mi poznać ten rynek od środka.

Swoje miejsce na rynku znalazłam jako fotografka i home stagerka, dzięki czemu pomagam moim klientom pokazać wartość danej nieruchomości w formie wizualnej.

W fotografii & wideo nieruchomości skupiam się na tym, aby klient już przeglądając zdjęcia nieruchomości mógł sobie wyobrazić jakby tam był. Staram się pokazywać tylko najlepsze strony nieruchomości, aby wnętrze zachwycało już poprzez same zdjęcia czy filmy.
W home stagingu kieruję się maksymalnie efektywnym wykorzystaniem budżetu klienta, tak, aby wnętrze robiło wrażenie i przyciągało uwagę potencjalnych klientów. Ponieważ jest to w dużej mierze kwestia gustu, w ramach usługi przygotowuję wizualizację 3D, aby każdy mógł sobie wyobrazić jak ostatecznie będzie wyglądać wnętrze. Dbam, aby na każdym etapie współpracy klient wiedział, jakich efektów może się spodziewać i za co płaci :)

Fotografuję głównie na terenie wielkopolski, jednak mogę dojechać w każde miejsce.