Oryginalna sesja we dwoje, czyli pomysły na walentynkowe sesje

Sesja walentynkowa to nie tylko sesja w studiu! Można ją zrobić w znacznie oryginalniejszy sposób :)

2/9/20234 min czytać

Romantyczna sesja we dwoje to nie tylko sesje w specjalnie do tego przygotowanym studiu (choć też!), ale jest teraz masa możliwości, a tutaj przeczytacie o kilku z nich:)

Sesja w McDoland's

Dla par szczególnie wyluzowanych i z zamiłowaniem do Fast foodów. Mc'donald's jest wyjątkowo charakterystycznym miejscem, z wielkimi złotymi łukami i czerwonymi fotelami. Nikogo więc nie zdziwi fakt, że taki kontrast dobrze wygląda na zdjęciach. Sesja w takim miejscu jest wyjątkowo luźna, zabawna i smaczna! W końcu to zdjęcia z frytkami i hamburgerami. Jej klimat jest bardzo amerykański i zdjęcia z takiej sesji są właśnie w takim stylu.

Sesja w klimatycznej kawiarni/resturacji

Choć poprzedni akapit również zalicza się do restauracji, ten typ sesji może mieć zupełnie inny oddźwięk. Nie brakuje przecież wyjątkowo urządzonych kawiarni czy restauracji. Właściwie to aż roi się od nich, szczególnie w większych miastach. A co najlepsze - można przebierać, wybierać i dobrać odpowiedni charakter knajpy do oczekiwanego klimatu sesji. Jest naprawę duże pole do popisu - od eleganckich, przez futurystyczne, loftowe, szalone kolorowe, neonowe, pełne roślinek czy z surowym wnętrzem. Właściwie możliwości jest tyle, ile restauracji i kawiarni - czyli naprawdę spoooro!

Sesja w muzeum/kinie

Ten rodzaj sesji wymaga wcześniejszego zapytania o pozwolenie, ale warto! Te sesje są niesamowicie różnorodne i piękne - zdecydowanie mają swój podniosły klimat! Sesje na tle sztuki - obrazów, zdobień, w pięknych wnętrzach lub na tle czerwonych foteli w wielkim kinie ... Ach! Piękne!

Sesja na dworcu/peronie

Te sesje kojarzą się głownie z jednym - kadrem z romantycznego filmu, gdzie jedna połówka wita lub żegna swoją bratnią duszę. Romantyzmu tu od groma i chyba nie muszę nic dodawać.

Sesja w zamku/pałacu

Te pałacowe i zamkowe wnętrza chyba nigdy mi się nie znudzą. Nie bez powodu księżniczki mieszkały w zamkach, ogromnych pomieszczeniach wzbudzających podziw odwiedzających. Wasze zdjęcia w zamku na pewno będą niesamowite, a sesja w takim miejscu zostanie w pamięci na zawsze.

Sesja w palmiarni

Bo kto nie lubi dżungli? Pełne zieleni zdjęcia są wyjątkowo modne i naprawdę wyglądają super. Mają pewien tajemniczy klimat, szczególnie gdy liście będą Was okrywać z każdej strony. Poczujecie się na chwilę, jakbyście przenieśli się do dzikiej dżungli i jeśli jeszcze nie jesteście roślinoholikami, to kto wie, może wzbudzi w Was chęć posiadania małej dżungli w domu.

Sesja w domu

Wiem, że to już nuda, bo tyle razy o tym wspominałam.. ale nie mogę tego pominąć! Najromantyczniejsza sesja może mieć miejsce właśnie w Waszym domu. Tu czujecie się swobodnie i możecie wyrażać uczucia bez skrępowania, tak jak to robicie na co dzień. A jeśli należycie do nieśmiałych to sesja w domu jest totalnie dla Was - tutaj nikt nie będzie patrzeć (no może fotograf, ale to niestety konieczność ;)). Swoboda daje ujście emocjom, a wtedy Wasze zdjęcia są prawdziwe, pełne romantyzmu i miłości w oczach. A Wasze łóżko, kuchnia, salon z pewnością nadadzą się do zdjęć ;)

Sesja w supermarkecie

Sesje w markecie są... szalone! Nie jest mowa tylko o sesji z wózkiem sklepowym, ale są też sklepy pełne możliwości - np. Ikea. Ikea aż pęka od miejsc do zdjęć, od urządzonych wzorów pokoi, mieszkań, do kolorowych foteli, kanap czy działu z kwiatami. A i mają też kawiarnie - więc sesja z kawą też w pakiecie!

Sesja w galerii handlowej/hotelu/biurowcu/starej gorzelni

Jest naprawdę masa miejsc o ciekawej architekturze, stworzonych w oryginalny sposób. Biurowiec ze szklanymi ścianami, hotel urządzony w butikowym stylu, galeria handlowa z pięknymi miejscami do wypoczunku/ozdobami, coś urządzonego w budynku po starej gorzelni, cukierni itp. itd. Teraz architekci prześcigują się z projektowaniem tego typu wnętrz, dlatego bardzo łatwo znaleźć ciekawy kąt. W Poznaniu może to być np. Stary Browar, który jest super klimatyczny.

Jak widzicie możliwości jest wiele, nawet kiedy na dworze jest zimno. To co, umawiamy się na sesję, w którymś z tych miejsc? :)

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest